Raha, Raha, Raha…

Mis mind häirib, on see, et enamus mehi arvavad et nad peavad ostma ennast ilusa naise südamesse-või vähemallt peab meestel olema küllalt raha, välimust, õige auto, mingid teatud oskused ja nii edasi, et võita tema südant. Kahjuks olen ka ise sellel teel olnud.


Nii et pole ime, kui sellise mõtteviisiga mehepoeg minnes kohtingule mõne väga kena naisterahvaga, on ta ebakindel- sest talle tundub et ta ei küündi ise enda peas ehitatud ideaalmehe lähedalegi. Ja nii ta siis kompenseerib seda ostes ennast naise südamesse kallite kingituste ja raisates tema peale meeletuid summasid raha. Muidugi seespidiselt on ta koguaeg pinges- oma alateadvuses ta teab, et tegelikult on ta teeskleja.Ja nii ta siis käitub väga konservatiivselt, et ainult olla naisele meelepärane ja teda mitte millegiga ärritada. Muidugi paistab selline käitumine kohe mehe puhul ka silma pinges olemisega, mis muudab teda veel ebakindlamaks ja mida naine juba kaugelt ära tunnetab läbi mehe kehakeele ning mehe hääletooni . See muudab ka naise närviliseks ja ka tema ei tunne end enam kindlalt.

Mida rohkem sa üritad enda ebakindlust peita rahaga, seda sügavamale sohu sa vajud. Probleem ei ole selles, et sul on raha. Raha on hea. Kuid probleem on see, kui sa hakkad oma ebakindluses tegema naisele kingitusi, kui naine ei vääri neid.

Ok, ütleme, et sa viid naise välja esimesele deidile, sa ei tea temast palju midagi, välja arvatud ta nime. Sa viid ta esimesel kohtingul kallisse restorani ja pärast kontserdile või kuhugile ning kulutad suured summad raha.

Kui sa tõesti arvad et see talle muljet avaldab, siis sa eksid. Kui sa arvad, et see näitab naisele kui palju sa temast hoolid, siis sa eksid. Mida see naine tegi ,et sa raiskasid nii palju raha tema peale? Sa isegi ei tundnud teda ju.
Sa ei raisanud raha ju selle peale et sulle väga meeldis ta iseloom, intelligentsus või omapära, nii et miks sa tegid seda- lihtsalt selle pärast et ta on nii kuradi ilus! Kuid naised saavad sellest tegelikult aru et sa oled võlts, kui sa raiskad nende peale raha ainult nende välimuse pärast!

Mis mõtted naise peas jooksevad:
– Ta isegi ju ei tunne mind, ma meeldin talle vist ainult minu välimuse pärast. Ta raiskab minu peale kogu selle hunniku raha vaid seepärast kuidas ma välja näen ja ta ju ei teagi mis inimene ma tegelikult olen. See mees on vist liiga pinnapealne.
-See mees käitub kuidagi liiga imelikult kui on minuga koos, ta ei käitu teiste oma sõprade ringis nii- ju talle on mu ilu pähe loonud- ju ta ei ole kenade naistega enne koos olnud. Ju ta ei ole ikka tugev mees.
-Ma vist meeldin väga sellele mehele, ta ju teeb kõik mis ma tahan, ta on mul nii kenasti ümber näpu keeratud, ma olen temaga lihtsalt koos, et natuke nautida head elu. On ikka toru!
-Ma tunnen päris tugevat pinget, et talle tagasi anda samaväärselt midagi. Aga ma isegi ei tea kas see mees mulle meeldib. Kui ma temaga rohkem kohtama ei lähe, on mul jube halb tunne justkui jääksin talle midagi võlgu. See paneb mind nii halba olukorda.
Selliseid mõtteid mõlgutavad enamus naisi siis, kui sa kallad teda üle ilma põhjuseta igasugu kingituste ja rahaga.

Ta arvab et sa oled pinnapealne, sa ei ole piisavalt enesekindel, et sa oled toru ja sa paned ta ennast tundma ebamugavalt. Kõik vastupidised asjad, mida sa tahtsid et ta tunneks.

Ok, üks teine näide- ütleme, et sa kohtud kellegi tüdrukuga, aga hiljem ei vasta ta su kõnedele. Kui sa lõpuks saad ta toru otsa, tuleb vana hea- ,,Ma pean oma pead pesema´´ vastus.

Kui sa kunagi peaksidki saama temaga kohtingule, ta hilineb 30 minutit. Talle tundub see normaalne ja sina ikka nagu alati naeratad talle, sest sa ometi ei taha teda ärritada. Sa viid ta õhtust sööma, et sa saaksid ta poolehoiu, hoolimata sellest, et ta on sind kohelnud nagu rumalukest.

Ja asi lõpeb sellega, et selline mees ei saa kunagi sellist naist, nagu ta tahaks.Sest selliselt käitudes saabki naisest dominantne ja sinust allasurutud mees. Kui ta kritiseerib, sa proovid tugevamini. Kui ta vingub, sa kulutad rohkem, sa annad talle auhindu halva käitumise eest!

Muidugi, kui sa raiskad palju raha ta peale, ta on ikka edasi su seltskonnas-miks peaks ta ära andma lõpmatu tähelepanu ja vaba raha. Kuid see, et naisele meeldib su tähelepanu ,ei tähenda seda, et ta sinuga lähedasemaks saaks. Sa oled lihtsalt tema tähelepanu sõber, kel on palju raha.

Aga ikkagi tõstavad mehed ilusaid naisi pjedestaalile, mis sellest et nad peavad vastu võtma kõige hullemat, ebaviisakat, lapsikut ja halba käitumist.

Kuid miks paljud ilusad naised on koos nö. pahade poistega. Sest sellised mehed julgevad välja öelda ka oma arvamust, olenemata mida naine arvab. Tugevad mehed on valmis selja keerama ja minema jalutama, kui naine hakkab käituma nagu väike titt. Ühesõnaga- tugevad mehed on ainukesed mehed, kes käituvad naisega, nagu tõelise INIMESEGA. Ja tegelikult naistele see meeldib. Mitte ei ülista teda taevasse, kui naine ei ole seda ära teeninud.

Muidugi ei ole vaja asja teistpidi ekstreemsustesse viia. Mõned elavad sellise reegli jargi, et nad ei osta naisele midagi ja naine peab alati maksma oma osa. Jäta lihtsalt meelde, et teie omavaheline suhtlemine peab hõlmama teid, mitte sinu raha!

Ma olen näinud kuidas selliste asjade pärast paljud mehed rikuvad oma suhte ära tegelikult täitsa toredate tüdrukutega. Mehe sisemine ebakindlus tuleb kergesti välja läbi pideva mehe soovi naist ära hellitada asjadega, et vaid saaks tõestada oma armastust ja tõestada naisele, et mees on tema vääriline. Kuid pika peale naine saab aru, et need kingitused ei tule armastusest, vaid just sellest hullust ebakindlusest.

Nii et kui naine on su vastu aus ja hea, siis hellita ja hoia teda, kuid jäta meelde- Ära anna naisele auhindu halva käitumise eest! See ei vii sind kuskile.

Loe edasi- www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!