9. Üllata mind palun!!!

 

Sellel hetkel kui inimesed tunnevad ja teavad mida sinult oodata, sinu mõju nende üle väheneb. Tegelikult on teist poolt põnevuses hoidmine üks suuremaid kire ja meeldivuse tekitajaid. Pead käituma viisidel, mis paneb nad imestama ja mõtlema-mis tal küll plaanis on? Nii oled sa alati neist üks samm ees ja nad mõtlevad sinule.

Kui sa tahad, et keegi sinu peale pidevalt mõtleks, pead sa looma pidevalt pinget, pead looma talle tunde, et olles sinuga ei ole midagi etteaimatav. Naudi ka ise seda mängu- pane sellesse palju energiat. See võib väljenduda ükskõik kuidas-saada talle ootamatult kiri, kohtu temaga juskui juhuslikult, või vii ta kohta kus ta varem ei ole olnud.

 

Kuid kõige parem on aga üllatus, mis avab sinust temale mingi uue külje. Sest nagu ikka, esimese paari nädala jooksul su võrgutatav üritab mingit muljet endale luua sinust, kuid ta teeb seda vaid sinu välise imidzi abil. Ise sa muidugi tead, et selline sa tegelikult ei ole.  Aga las nad usuvad seda muljet, see on hea. Sest siis saad sa neid üllatada täiesti uue küljega endast.

 

Nagu väike laps…

On ju nii, et näiteks lastel on täiesti võimatu paigal püsida, nad on lootusetult põikpäised ja teevad meelega just vastupidist mida me neilt palume. Kuid on üks asi, mida nad kuulavad ja mis paneb nad maha rahunema. Kui neile lubatakse üllatust. Ja tegelikult jääb see sama lapselik huvi meie sisse ka vanemast peast. Sest see tunne, et keegi juhib meid, kes teab kuhu läheb ja kel on olukorra üle kontroll-see on hea tunne. Sest on ju näha kuidas oleme autori haardes kui vaatame huvitavat filmi, või loeme huvitavat raamatut. Kes on äsja armunud, ta tahab et teda viidaks uude maailma, juhitaks, pakutaks üllatusi-nagu väiksele lapsele.

 

Ja seda pead sa talle pakkuma- ta ei tohiks enamasti teada, mis saab või juhtub järgmisena. Selle põhjus on lihtne-üllatuse efekt võtab maha inimeste kaitsemüüri ja tunded võivad pääseda jaole. Kuid katsu mängu tuua ka juhuslikkus, sest kõik mis on juhuslik, tundub loomulik ja kõik mis on loomulik, see on sarmikas…

 

Loe edasi-www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!