Kuidas naised sind testivad

Kõik mehed peaksid teadma, milliseid mehi naised otsivad -oma liigi tugevamaid isaseid ehk siis alfa isaseid. Kuid mismoodi nad valivad neid endale ja kuidas nad saavad teada, kas mehel on iseloomu ja tugevust, sellest järgnevalt.

Selle jaoks on naised läbi tuhandete aastate välja arendanud nö. testid. Kindlasti meestele on järgnevad read tuttavad, igaühte meist on elu jooksul korduvalt testitud. Kuid kas me oleme sellest aru saanud, see on teine asi.

TEST- kui naine ütleb või teeb midagi lihtsalt sellepärast , et näha sinu reaktsiooni. See on puhtalt alateadvusest tulev käitumismall ja selle testi tulemusena saab ta teada, millise mehega tal on tegemist. Naine ei tee neid teste teadlikult, kuid nende tulemused loovad põhja igasugusele meeldivusele ja seksuaalsele külgetõmbele. Iga sellise testi tulemusena saab naine teada, kas ta peaks ennast tundma sinu armastajana, või siis piltlikult öeldes sinu emmena.


Kui sa mõtled nende testide peale, siis tundub justkui naised võitleks domineerimise pärast , aga tegelikult see ei ole nii. Huvitav on see, et nad astuvad sinuga võitlusesse, kuigi loodavad endamisi, et mees võidab. Naised ei taha sügaval hinges, et sa tema poolt tehtud teste läbi kukuksid. Nad tahavad, et sa võidaks, et nad saaksid sulle olla naiselikud armastajad. Tegelikult on ju iga naise unistus kohata sellist meest, kes oleks talle toeks rasketel hetkedel ja seisaks selg sirge ta kõrval. Kuid kui sa juba naise väikestele testidele alla vannud, mismoodi sa peaksid siis vastu seisma elu suurtele probleemidele ja mismoodi sa suudaksid olla tugev isane, kes oma pere eest hoolt kannab ja teda kaitseb.

Iga naine on tegelikult looduse poolt programmeeritud seda tegema. Kui mõni naine sind eriti närib, ära võta seda isiklikult, vaid naudi mängu. Ära saa kurjaks, sest siis oled läbi kukkunud. Kogu sellel draamal on ka hea pool- kui naine hakkab sind testima, tähendab et ta on sinust vähemalt natukenegi huvitatud. Ta teeb seda kuna soovib teada rohkem sinust ja uurib võimalust, kas ta võiks olla sinust huvitatud ka romantilisel tasemel. Mõelge ise- naised ei testi ju mehi, kes neid absoluutselt ei huvita. Ühiskond sunnib naisi nendega käituma just vastupidiselt-väga viisakalt ja austust avaldavalt – umbes nagu austatakse kena garderoobitädi. Nii et kui naine on sinuga liiga viisakas ja korralik, siis tead mis tasemel te suhtlete…

Naised, eriti kenad naised on sotsiaalse suhlemise oskuste poolest väga kõrgel tasemel. Neid on hellitatud ja poputatud juba väiksest peale. Nad küll teavad, et kui nad käituvad tõelise nõiana või mängivad emotsionaalselt ebakindlat nad paistavad välja rumalatena, kuid tänu sellisele tegevusele on nad saanud elus kõik mis nad on tahtnud juba aastaid. Ja nii nad jätkavad seda ka vanemast peast. Nagu kirjutasin ennegi-emotsionaalset intelligentsust meile meestel ju koolis ei õpetata. Seetõttu ka mehed vaesekesed kukuvadki kolinal neid teste läbi, ilma et nad teaksid et nad neid teste üldse tegidki.

Mis siis eraldab MEHE mehest on kõva iseloom, tugev selgroog ja teadmine mida ta elult tahab. Enamus mehi naise imelikult käitumise peale tõmbavad kõrvad longu ja annavad talle kõik mida ta tahab. Selline käitumine näitab naistele, et sind on kerge murda ja sa oled nõrk. Ühesõnaga oled sa läbi kukkunud.

Ma toon välja ka mõned lihtsamad testid, mida kindlasti ka teie peal on proovitud. Mõelge, kuidas te reageerisite ja mis mulje see teist võis jätta:
1.) Ta palub sult mõnda imelikku palvet nagu su käekoti või ta joogi valvamine ööklubis kuni ta ringi jalutab
2.) Palub sul osta talle midagi, näiteks jooki.
3.) Küsib su käest täiesti idiootseid küsimusi, millele ei saagi normaalselt vastata-nagu ,,Kas ma olen paks,,?
4.) Jätab viimasel hetkel ära kohtamise või hilineb väga palju
5.) Ei helista tagasi või ei saada sõnumit vastuseks
6.) Solvab või narrib sind
7.) Annab sulle ultimaatumeid
8.) Lihtsalt tujutseb ja mängib lolli, et vaadata kas sa lubad tal nii käituda
9.) Flirdib teiste meestega sinu ees
10.) Kiusab sind seksiga ja vaatab kas sa hakkad seda nuruma
Kuidas nendele proovikividele vastu pidada ja ennast tõestada, sellest loe juba-
http://www.naistesuurimsaladus.blogspot.com/

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!