1. Vali välja õige inimene


Art by Namaste-www.heartnamaste.com

Meeldivus ei ole valik

Oma elus peame me päris palju inimesi saama endaga ühele nõule või tegema ennast nende jaoks meeldivaks- põhimõtteliselt võrgutama neid. Olgu see siis seltskonnaga midagi organiseerides, äris läbirääkimistel, midagi müües või kasvõi töövestlusel. Mõned inimesed võidad sa kergemini enda poole, mõned raskemalt. Sulle tundub, et nii see lihtsalt ongi. Kuid tegelikult saad sa lõpptulemust mõjutada palju rohkem, valides õigeid vastaseid-nii on ka armumängudes.

Enamus inimesi arvavad et nad on immuunsed võrgutamisele, kuid tegelikult on nii, et peaaegu kõik inimesed on just vastupidises seisus-enamus meist ei suuda vastu seista sellele, sest see ei ole lihtsalt sinu teadlik valik, kas keegi meeldib sulle või ei. Näiteks enamus naisterahvaid lihtsalt võtab kasutusele nö. turvameetmeid et nad juhuslikult ei armuks kuskil.

Lihtsaimad võrgutatavad

Sinu õnnestumise protsent oleneb sinu ettevalmistusest- vali välja vaid need, kes on vastuvõtlikud su püüdlustele. Parimad väljavalitud on need, kelles sa võid täita mingi tühimiku, kes näevad sinus midagi põnevat ja eksootilist- nad on tihti eemalolevad, või mingil määral õnnetud.

Sel on ka teine pool- parimal võrgutataval on mingi loomulik osa, mis ka sinus huvi äratab, mis liigutab sind mingil müstilisel kujul. Sest siis sinu energiad aitavad muuta sinu võrgutamismanöövrid loomulikeks ja dünaamilisemateks. Kogu selles tegevuses peab olema natuke pinget- ohver peaks sind natuke kartma, võib olla isegi peaksid sa tema jaoks olema natuke ebameeldiv. Selline pinge on tegelikult täis erootilist energiat ja muudab võrgutamise palju elavamaks.

 

Alateadvuse jälgimine

Sa pead olema väga tähelepanelik-kuid sa ei tohiks pöörata niipalju tähelepanu nende teadlikule käitumisele vaid just mitteteadlikkule- punastamine, sinu liigutuste peegeldamine, ebatavaline häbelikkus sinu juuresolekul, isegi võib-olla kerge vihapurse või vastikuse avaldumine. Kõik need näitavad, et sul on mingi effekt inimesele, kellega sa üritad kontakti luua.

Samas peab neil olema ka mingisugune effekt sinule, nad peaks muutma sind natuke rahutuks-see on vaid hea. Nende läheduses viibides on sul rohkem energiat kui tavaliselt. Mida rohkem ta sulle vastu püüab seista, seda nutikam sa pead olema, veel rohkem pingutama, olema veel rohkem inspireeritud. Selline mäng muutub mõnusalt närvekõditavaks. Sinu hull vajadus nende järele annab neile tunde, justkui oleks neil tugev kontroll sinu üle. Kuid päeva lõpuks pead olema sina see, kelle käes on kontroll. Head võrgutajad valivad oma ohvriteks inimesed, kes inspireerivad neid, kuid nad teavad mil ja kuidas ennast vaos hoida.

Hoia end ja otsi põnevust

Ära kunagi hüppa esimese inimese sülle, kes sind ootab avatud kätega, või kellele sa tundud meeldivat. See ei ole võrgutamine, vaid ebakindlus. Otsi tüüpe, kellede peale sa ei ole enne mõelnud, sest see on koht kust sa leiad põnevust ja seiklust. Kogenud kütidki ju ei vali oma saaki selle järgi kui kerge on teda tappa, vaid nad tahavad jahikaiffi- mida karmim, seda parem.

Muidugi naiste puhul on täiuslikuks ohvriks mehelik mees. Sest paari koketeerimistrikiga suudab ta hästi tugeva ja agressiivse mehe agressiiooni ümber pöörata ja muuta mehe tema ohvriks. Tegelikult tundub, et paljud sellised mehised mehed isegi kergelt naudivad kui neid vahest natuke lollitatakse.

Ole ettevaatlik naistega, kes käituvad nagu väiksed vulkaanid. Naised, kes tunduvad alguses dramaatilised ja kiftid, osutuvad pikapeale sisemiselt ebakindlateks ja nendega oled sa varsti suurtes jamades.

Headeks võrgutusobjektideks nii naiste kui meeste puhul on inimesed, kel on palju aega, kuna nende peades on on aega sinu jaoks-aega et sinu peale mõelda. Raske on aga inimestega, kel on pidevalt kiire, kes on seotud miljoni erineva asjaga, neil lihtsalt ei ole oma peades ruumi sinu peale mõtlemiseks.

Mäng kestab kogu elu

Freudi järgi meie esimene võrgutamine algab meie vanematest. Nad võrgutavad meid nii füüsiliselt keha kontaktidega kui ka rahuldades sellised vajadused nagu nälg ja janu. Me püüame siis omakorda neid võrgutada, et saada neilt tähelepanu. Me oleme niisis avatud sellele mängule kogu oma elu.Me tahame kõik olla tegelikult võrgutatavad, et meid tõmmataks välja meie igavast igapäevasest kestast põnevatesse seiklustesse.

Kõige rohkem ajab inimesi ju käima see, kui kellegil on see mida meil ei ole. Kasvõi mingi iseloomujoon. Nii ongi su täiuslikud ohvrid sellised, kes arvavad et sul on midagi sellist, mida neil ei ole. Sellistel inimestel võib olla täiesti erinev temperament ja iseloom sinust, kuid selline erinevus loob mõnusa pinge õhku.

Lõvid on ohtlikud- neid jahtides pead sa olema teadlik kõigist riskidest, hundid on targad ja osavad, pakkudes jahipõnevust metsas. Nii et tea oma saaki ja vali ta oskuslikult. Ära raiska aega väikse mänguga- jänkude surumisega vastu aeda või lambaid hoovil taga ajades. Väljakutse on hea! Kuid ära raiska aega selliste inimeste tähelepanu püüdmisega, kes on sinu jaoks täiesti suletud, või kes ei suuda pakkuda lõbu ja mängu mida sa tegelikult tahaks.

 

www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!