Rahalaristajad või lihtsalt hullud?

See, et mõni edukas mees või naine uhke auto, jahi või häärberiostuga lagedale tuleb, ei üllata vast kedagi, see, mille peale aga geniaalsed muusikud ja näitlejad on veel võimelised miljoneid kulutama, võtab suu lahti ja viib kulmud kukla taha.
Bono

Nicholas Cage
2009. aastal läks oksjonil jagelemiseks, kuni võitjana väljus Nicholas Cage, kes 276 000 dollari eest dinosauruse kolju endale sai. Teine pretendent oli Leonardo DiCaprio.

Bono
Kujutle, et unustad oma mütsi reisil olles kuskile maha. Mida sa teed? Nutad veidi, kui see oli hea müts, nead end, kui sihtkohas on veel külmem, ja siis ostad uue. Mida tegi aga Bono, kui mütsi Londonisse unustas? Otsis sellele äriklassi lennupileti 1700 dollari eest, et peakatteke ikka turvaliselt ja parima kohtlemisega temani tagasi jõuaks.

Daniel Radcliffe
Kõik, eriti talve üle elavad eestlased, teavad, kui oluline on uni ja selle piisav kogus, mille kvaliteedile aitab suuresti kaasa ka voodi ja õige varustatus.

Aga 17 000 dollarit eritellimusel valminud madratsi eest? See peab küll olema võlumadrats, mis ka kaaslase ise kõrvale leiab…

Paris Hilton
Paris Hilton armastab oma koerakesi, aga äkki veidi liiga palju? See blond rikkur lasi oma lemmikutele nimelt ehitada oma koduhäärberi koopia, kus on olemas elutuba, magamistuba ning ka garderoob, kus hinnalisi koerakostüüme hoida. 35 000 dollarit “vaid”.

Beyonce
Kui Bondi vaenlane oli Kuldsilm, siis Beyoncé rahakoti vaenlane võiks olla modell Kuldjalg. Nimelt nägi Beyoncé Balenciaga kullatud leggingseid 2007. aastal moeetendusel ning kohe pidi need endale saama.

Sama raha eest, mille eest tavapoest oleks saanud 2137 paari!

Jah, naine maksis 100 000 dollarit kullatud retuuside eest. Ja kas kujutlete, kui kuldne aroom pärast esinemist neid jalast võttes kõiki tabada võis?

Lady Gaga

Võiks ju arvata et see daam ei suuda enam millegagi üllatada, aga oh ei. Emakoletis Gaga on valmis kõigeks, et kaitsta end teistest maailmadest tulevate üllatajate eest ja nii ostis ta 2010 endale 50 000 dollari eest magnetväljamõõõtja, et eemale hoida ja jälile saada kummitustele. Jah, sa lugesid õigesti.

Allikas Delfi.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!