6. Mõtte istutamine

Kui su võrgutatav on hakanud tundma, et ta elus oleks justkui midagi puudu ja ta tunneb end sinu läheduses end hästi , ei tohi sa nüüd muutuda enda pakkumisega liiga pealetükkivaks, sest muidu ehitab ta üles kiirelt oma kaitsemüüri ja seda juba lammutada on raske-ning siis võid talle saada vaid toredaks sõbraks.

Kuid tehnika, mida mina nimetan idee istutamiseks või seemne asetamiseks toimib siinjuhul suurepäraselt.  See tähendab, et sa pead oma väljavalitu pähe istutama mõtte endast- väikse märkusega, mainima midagi mis jääks inimese alateadvusesse, kuid mis peagi hakkab ajama juuri ja kasvab suureks ideeks, nii et su väljavalitule jääb mulje justkui oleks tema selle mõtte peale tulnud. Selline idee istutamine nõuab natuke kannatlikust ja kunsti, kuid on väga väärt oskus, sest see on inimeste veenmise tippkunst.

Soovitan vaadata filmi INCEPTION, et saada natuke aimu, millest räägin. Inceptioni treiler:

http://www.youtube.com/watch?v=66TuSJo4dZM

 

Inimeste veenmine

Kõik meist peavad millalgi oma elu jooksul kedagi veenma milleski. Sa võid võtta otsetee, öeldes otse mida sa tahad-su ausus paneb sind ennast küll hästi tundma, kuid palju kordi sa ei pääse nii väga kaugele.  Igal inimesel on oma ideed, mis on tugevalt kivisse raiutud, ja sinu sõnad, mis peaks hakkama neid uuristama, tavaliselt seda ei tee. Enamusele ei meeldi, kui neile üritatakse midagi selgeks teha või panna kuhugi suunas mõtlema, sest inimene siis justki tunneb, et ta ise on loll ja keegi peab teda pidevalt juhtima. Mul endal on sellega suuri probleeme. Mulle meeldib hullult õppida, kuid mulle ei meeldi kui mind õpetatakse.

Sa pead tegema mingi väikse märkuse inimese nõrga koha, millegi emotsionaalse tunde kohta ja siduma siis selle endaga. Võib-olla inimene ei kuulagi seda, kuid ta kuuleb ja see jääb ta alateadvusesse ning hakkab seal pesa tegema.  Mingi aeg ta seal areneb ja küpseb, kuni saab valmis ning siis tundub inimesele justkui ta ise oleks selle peale tulnud. Ilma selle oskuseta on võrgutajal väga raske tegutseda, sest selliselt suudad sa suhelda inimese alatedvusega enne, kui ta on omale kaitsemüüri ehitanud.

 

Naise tarkus

Kunagine Prantsuse kuulus kortesaan Ninon de l’Enclos on öelnud: ,, Ära räägi inimesele, keda sa tahad võrgutada oma meeldivusest tema vastu. Lase oma väljavalitul lugeda seda sinu käitumisest. Sinu vaikimine antud teemal omab palju rohkem jõudu, kui see, et sa lähed oma armastust avaldama´´.

 

Ninon de l’Enclos
Allikas:Wikipedia

Miks see asi nii hästi töötab, on see, et see läbib kõik inimese teadlikud tõkked. See on ka naudingu keel. Sest liiga vähe on maailma jäänud müsteeriume, liiga palju inimesi ütlevad just seda, mida nad tahavad või tunnevad. Meil on vaja midagi, mis toidaks meie fantaasiat. See paneb ka teised mõtlema su peale- kes see inimene on, mida ta krt mõtleb. Selline kerge mäng annab ka su võrgutatavale märku, et ta ei ole enam tavaelus, vaid on sisenenud võlumaailma.

 

Loe edasi-www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!