Meestele: märgid, mis näitavad, et naisest ei saa head abikaasat

Wedding

Enne kui palud oma kallimat naiseks, on mõned asjad, millele peaksid tähelepanu pöörama. Anname sulle mõned ohumärgid, mida ei tohiks kindlasti enne ühele põlvele laskumist kahe silma vahele jätta.


Ta on püsimatu

Naine, kes ei suuda pühenduda tööle, sõpradele või isegi hobidele, on ilmselgelt püsimatu ja seetõttu abikaasaks ehk mitte parim valik. Kui ta vahetab iga mõne aja tagant töökohta või leiab pidevalt uusi sõpru, jättes vanad unarusse, siis ei ole pikk pühendumine ühele suhtele ilmselgelt tema jaoks.
Isegi kui ta suudab kõike muud vahetades ja muutes sulle siiski kindlaks jääda, siis mõtle sellele, kuidas säärane elustiil sinu elu mõjutama hakkab. Abielus või koos elavate inimeste elud on niivõrd tihedalt seotud, et see võib siis ka sinu elurütmi sassi lüüa.

Ta on kade

Kui su kallim on armukade iga naise peale, keda sa vaatad, kellega sa räägid, või kes sinuga sama õhku hingab, siis tea, et talle sõrmuse andmine ei muuda teda enesekindlamaks. Kõik on vahel pisut kadedad, kuid kui leiad end pidevalt talle korrutamast, et armastad just teda ja ei taha kedagi teist, siis tea, et see hukutab pikaajalise suhte. Hea abikaasa ei ole omandihimuline. Seni, kuni sa ei anna talle otsest põhjust armukade olla, peaks ta suutma oma armukadedust ja draamat vaos hoida.

Seks ei klapi

Seks on iga kooselu oluline osa, sest see, kuidas te füüsiliselt klapite määrab palju ka teie üldist läbisaamist. Teie seksiisu peaks klappima — kui üks partner vajab seda oluliselt rohkem ja teine mitte nii väga, siis on suhe juba tasakaalust väljas. Seksist või selle puudumisest tulenev stress teeb suhtele palju liiga ning kui probleemile ei paista ka lahendust olevat, siis muudab see pärast jah-sõna ütlemist asjad vaid hullemaks.

Ta ei salli su sõpru

Naine, kes ei lase sind meelsasti sõpradega välja või ei taha, et sa neid külla kutsuksid, on tulevane abikaasa, kes ei taha, et mehel oleks mingisugustki elu väljaspool abielu. Isegi kui ta sinu sõpradega läbi ei saa, ei tähenda see, et ta võiks keelata sinul nendega koos olemist — nojah, kui su sõbrad just kriminaalid pole, kes sind panka röövima kutsuvad. Kui ta sind juba enne abielu piirab, siis läheb see hiljem ainult hullemaks.

Ta püüab sind muuta

Kui naine nokib pidevalt su välimuse, riiete, töö ja kommete kallal, siis näitab see vaid üht — ta ei arva, et oled tema jaoks piisavalt hea. Igaüks meist on võimeline paremaks muutuma, kuid kui su partner teeb sind sinuga koos arenemise asemel pidevalt maha, siis pole see hea märk.
Loomulikult ei saa tähelepanuta jätta olulisemaid küsimusi — sina tahad korteris elada, kuid naine nõuab maja? Sa soovid lapsi saada, kuid partner pole sellest huvitatud… Mõtle kindlasti, kui palju sa oled valmis teie suhte nimel ohverdama ja kas see end ikka ära tasub.

Allikas: delfi.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!