4. Kui tema tahab, siis tahan mina ka…

Väga väheseid inimesi tõmbavad enda poole sellised isiksused, kelledest enamus püüavad eemale hoida. Inimesed kipuvad kogunema ikka nende ümber, kes on juba tähelepanu äratanud. Me tahame seda, mida teised inimesed tahavad, sest oleme ju sotsiaalsed olevused ja oleme väga mõjutatavad teiste inimeste maitsetest ja soovidest. See kehtib ka inimeste puhul-meile meeldivad just need inimesed, kes on meeldivad ka teiste jaoks. Salaja me tahaks selliseid põnevaid inimesi omada ja vaid endale hoida.

Seetõttu, et tõmmata oma ihaldusobjekti endale lähemale ja teha teda näljaseks sinu järele, pead sa enda ümber looma just sellise aura- justkui  sa oleks paljude poolt tahetud(veel parem, kui oledki). Siis hakkab see mängima juba su võrgutatatava enda arusaamast oma atraktiivsusest, sest just tema soovib olla sinu tähelepanu objekt, ta soovib  võita sind eemale kõikide sinu austajannade seast…

Vastassoost sõbrad

Seda illusiooni saad sa luua lihtsalt- ole pidevalt ümbritsetud  paljude vastassoo esindajatega. Olgu siis nad su sõbrad, su endised kaaslased või uued kandidaadid su kaaslaseks.  Loo elektrit täis kolmnurki, mis tõstavad rivaalitsemist ja samas tõstavad ka sinu hinda. Loo enda ümber aura, mis käib sinust ees. Sest vastassugu hakkab mõtlema- paljud on langenud sinu võludesse, ju selleks peab olema ka mingi põhjus.

See, et sa oled tahetud teiste poolt muudab sind su väljavalitu jaoks veetlemaks. Selline aura aitab sind palju rohkem  kui su kena näolapp või jõusaalis trimmitud keha. Nad tahavad sind vaid endale, sest sinus peab olema midagi erilist ja see muudab pikapeale nende tavalise tähelepanu  kireks.

Selliselt käitudes võtad sa sihile inimeste peamised nõrkused-nende enda arusaama enda veetlusest ja nende enesekindluse. Me saame hakkama tundega, et keegi teine on talendikam kui meie, või tal on rohkem raha kui meil. Kuid see, et rivaal on rohkem veetlevam kui meie, sellega on raske leppida.

Kui inimese arusaam enda seksikusest on kaalukausil, suudad sa nad panna tegema mida iganes.

 

Tühi restoran

Sa ise võibolla ei olegi nii ligitõmbav, kuid sa pead oskama oma väljavalitule kinnitada, et sa oled väga kõrges hinnas. See on talle justkui kinnituseks, et sinus on midagi. Võrdluseks-kas ei ole tühjad lauad restoranis märgiks sulle, et sinna sisse ei tasu astuda.

See, et sa oled teiste poolt tahetud, tõstab kindlasti su aktsiaid. Kuid see kuidas sa käitud ja ennast kontrollida suudad, on ka väga mõjukas. Ära lase oma võrgutataval näha sind liiga tihedalt, hoia oma distantsi, katsu olla eemalolev, kättesaamatu. Objekt, mis on haruldane ja kaugelasetsev tundub kõvasti magusamJ.

 

Edasi loe-www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!