Seksivigastused

Kas ka Sina oled üks neist tuhandetest, kes on tunda saanud seksi ohtlikumat poolt? Väidetavalt on näiteks 18 miljonit britti saanud voodimängude ajal kannatada.
Seks tundub tänapäeval olema ohtlik ettevõtmine, mis hooletuse tulemusena võib kaasa tuua mitmeid vigastusi. Nii näiteks selgub 1000 britti hõlmanud uuringust, et umbes 1/3 inimestest kogeb mitmesuguseid seksivigastusi.

Enamik kannatab tavaliselt rebestatud lihase käes. Võõrad pole ka seljamured, väänatud kael, hõõrutud või sinikates küünarnukid ja põlved – nende üle kurdetakse kõige sagedamini. Tihti tekitab häda ka hõõruv vaip.

Kaks protsenti küsitluses osalejatest tunnistas, et kirglikes mängudes suisa luu murdnud. Viiel protsendil on vigastused olnud nii tõsised, et on pidanud end vähemalt päevaks töölt lahti võtma. Kui paljud seejuures oma ülemusele puudumise koha pealt tõtt avaldasid, jääb kahjuks saladuseks.

Uuringud on näidanud, et 40 protsenti inimestest ei märka, et neil midagi viga oleks enne järgmist hommikut.

Kõige vigastusterohkemad seksipaigad on tavaliselt seotud jooksmisega ühest kohast teise, näiteks diivanilt mööda treppi voodisse (või autost, duši alt jne). Soovitatav on puhastada vähemalt magamistuba ebavajalikest esemetest, mille otsa võib komistada enne kui voodisse kirglikku ööd veetma maandud.

Allikas: Genius Beauty ja Delfi.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!