Peenise suurendamine. Kas ka võimalik?

Kõik naised jagunevad kaheks: need, kes armastavad suuri peeniseid, ja need, kes armastavad väga suuri peeniseid!

See on kõigest üks paljudest lausetest, mida võib leida netiavarustes leiduvatelt lehekülgedelt, kus müüakse nii know how’d kui ka erinevaid ravimeid peenise suurendamiseks.

Siit ka küsimus laiale ringile. Mida arvate teie, kas need meetodid toimivad ja kui toimivad, siis millisel määral?
Vastused jätke kommentaaridena. Võib vabalt rääkida kas siis enda, sõbra või töökaaslaste kogemustest.

Ise kaldun arvama, et see on ainult üks raha teenimis võimalusi.

null

Mõned lõigud peenise linkidelt.
suurpeenis.com

Sellisteks on mehed kord juba loodud – nad tahavad, et neil oleks kõik suurem ja parem kui teistel. Kui aga jutt puudutab peenist, siis igaüks on valmis tõestama, et ta on tõeline mees. Paljusid mehi vaevab küsimus, kuidas saaks suurendada oma sugutit. On ju teada, et mehe jõu ja rammu tõestuseks on just peenis. Meie meetodi „Kuidas kuu aja jooksul suurendada peenist 10 cm võrra”, unikaalsus seisneb selle lihtsuses. Sealjuures ei pea Te minema operatsioonilauale, sööma kalleid tablette või kasutama salve. Antud meetodi abil saavutatud tulemus jääb püsima elu lõpuni.

Ärge uskuge meest, kes väidab, et teda ei huvita Tema peenise suurus. Ta valetab. Peenis on tema teine „mina“ ja tema uhkus. Peenise suurusest sõltub, kas naisel on temaga voodis hea või mitte.

meheuhkus.ee

Meie unikaalne harjutuste programm aitab kiirelt ja lihtsalt kasvatada sinu peenise pikkust kuni 7 sentimeetrit, ilma et peaksid kasutama potentsiaalselt ohtlikke pumpasid, pille või rippuvaid raskusi. Meie tehnikad on täiesti naturaalsed ning esimesed tulemused on märgatavad juba ainult pärast paari lühikest nädalat.

Pärast paari nädalat hakkab sinu peenis välja nägema ja tunduma jämedam, eriti lõdvas olekus. Sa märkad, et sinu erektsioonid on tugevamad ja kauem kestvad.

Pärast ühte kuud peaks sinu peenis olema pikem ja jämedam nii lõdvas kui erekteerunud olekus. Sul on tunduvalt parem kontroll enda ejakulatsioonide üle, andes sulle jõudu pikemaks seksuaalvahekorraks. Sinu orgasmid tunduvad intensiivsemad ja ejakulatsioon peaks olema küllaltki võimas.

Pärast mõnda kuud peaks sinu peenis olema tugevam ja tervem kui kunagi varem. Sa ei ole mitte ainult ”pikem ja jämedam” vaid ka sinu erektsioonid on kivikõvad. Sinu PC lihas on selleks hetkeks välja arenenud, lubades sul kontrollida täielikult enda erektsioone ja ejakulatsioone.

Niisiis. Andke oma hinnang sellistele programmidele.

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!