3. Ole see kes sa oled ja ära ole see kes sa oled…

Pärast seda,  kui oled välja valinud omale silmarõõmu ja ka tema tähelepanu pälvinud, pead selle tähelepanu ka endale kinnistama, enne kui see läheb kellegi või millegi muu peale. Kui sa näed hea välja ning oled lihtne ja arusaadav, pälvid sa teise poole tähelepanu alguses kindlasti, kuid selline tähelepanu ja huvi kipub tavaliselt lühikeseks jaama. Meie ümber on ju niipalju müra, kära ja infot, mis vajavad samuti tähelepanu ning peagi ta unustab sinu.

Eelmistes kirjutistes olen öelnud et võrgutamise protsess on see, kui pead kellegi pea täitma enda kujutisega. Seda saad teha olles tugev, kuid samas nõrk, olles spirituaalne, kuid samas elada reaalsuses-  sa pead olema sügavam kui sa välja paistad- see huvitab inimesi, samas ka ajab neid segadusse.  Nad tahavad sinust aru saada, sinus selgusele jõuda-sinu müstiline ja põnev natuur paneb inimesed mõtlema. Et süvendada nende huvi, pead sa andma neile põhjust mõtlemiseks, juurdlemiseks,lahendamiseks-selliselt, et nad ei suuda lahenduseni jõuda ei ühe ega kahe nädalaga…

 

Peitus,peitus…

Sa pead olema huvitav, põnev, müstiline, sügav, lubades suurt naudingut, kui vaid sinust saadaks aru, mõistetaks sind. See hetk, kui vastaspool võtab endale ülessande sinust aru saada ja hakkab sinu peale sel viisil mõtlema, on nad sattunud su võrku, ilma et neil endil sellest mingitki aimu oleks. Kui nad hakkavad segama sinu pilti oma fantaasiatega, on ohtlik segu valmis.

Kuid mitte keegi ei ole meist sündides salapärane ja huvitav, selle kallal tuleb tööd teha. See on asi mida saab õppida. Alguses näita neile ühte osa endast, ole lihtne ja avatud, et kõik näeksid seda, kuid samas saada välja teistsuguseid signaale- et tegelikult sa ei ole nii tavaline ja kergelt loetav.

Seda pead sa aga tegema enne, kui su kaaslane on sinust kõike teada saanud ja tema arvamus sinust on paigas. See peab toimuma hetkel ,mil ta on sinuga esimest korda kontaktis. Sa pead kohe andma mõista, et sinus on midagi muud, sügavamat ja teistsugust, kui sinu lihtsa ja tavalise välimuse taga peitub. Kuid sa ei tohi teha seda liiga tugevalt, muidu arvatakse et sa oled skisofreenikJ. Katsu saada inimesed huvi tundma oma teiste varjatud poolte kohta

Ära muretse, kui su väljapaistmatu pool on natuke negatiivse maiguga, inimesi tõmbab nagunii selle arusaamatu poole suunas, sest lihtsus ei ole väga võrgutav või atraktiivne pikemas perspektiivis.

Esmamulje

Kuid ole tähelepanelik ühe asja suhtes.  Esimene tugev mulje on tähtis, kuid karjudes liiga palju  tähelepanu järgi jätad sa endast ebakindla mulje ning see ajab inimesed sinust eemale. Samas ka mängides külma ja ülbet ei vaevu paljud inimesed sinuga suhtlema.  Sa pead olema nii osav, et siduda need kaks külge üheks.

Kuid ka väike hoiatus- selline põnevusmäng toimib vaid inimestega,  kes naudivad müsteeriume. Mõndadele meeldivad tavalised lihtsad asjad ja neil ei ole ka mingit huvi taga ajada inimesi, kes on tõeliselt põnevad. Nii et kõik sõltub su võrgutatavast-ära vaevu looma sügavusi inimeste jaoks kelledele  see ei tähenda midagi, keda see ajab vihale või sinust eemale.

Sa võid nad leida üles selle järgi ,et nad eelistavad elus tavalisi asju ja lihtsamaid lõbusid. Neil puudub kannatus, et oodata midagi põnevamat või uurida tundmatut. Nendega hoia asi lihtne!

 

Edasi loe-www.naistesuurimsaladus.blogspot.com

 

 

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!