Meestekas.net testib: RazorPit raseerimisterade teritaja

Hei-hei, eelmine nädal saime testimiseks sellise huvitava riistapuu nagu RazorPit, mis idee järgi peaks teritama ja puhastama ära sinu ühekordsed ja korduvkasutatavad terad. Tegu on Taanis leiutatud vidinaga, mis nüüd ka Eestisse müüki on jõudnud. Kui tavaliselt viskad tera minema, kuna see on läinud nüriks, siis RazorPit lubab tera kasutusaega rohkem, kui kuuekordistada. Kasutades RazorPiti on keskmiselt ühel teral kuni 60 kasutuskorda. Ehk siis, rahas võiks see tähendada 120€ võitu aastas.

RazorPiti leiutamislugu on huvitav – inseneri taustaga Morten Kjeldsen lähenes asjale metoodiliselt. Tema ja ta kaks kolleegi ostsid kõik ühesugused raseerimisterad ja kasutasid neid 21 päeva. Peale seda oli tal 3 raseerimistera testimiseks. Morten valas raseerimisterad vormi ja lõikas seejärel tera keskelt pooleks, et saaks läbilõike mis oleks mikroskoobi all vaadeldav. Mis ta avastas? Raseerimistera äärele oli tekkinud mingisugune pinnakate, tehes tera paksemaks ja nürimaks. Nüüd ootas neid ees järgmine väljakutse – kuidas teha raseerimistera taas teravaks? Pikk jutt lühidalt – sündis RazorPit.

Vaatame, mis meile pakist vastu vaatab:

Selline ta siis on, pakend on esinduslik ning kaasa on pakitud ka eestikeelne kasutusjuhend:

Meestekas.net

Meestekas.net

Näeb ta välja nagu iPhone 4S:

Meestekas.net

Meestekas.net

RazorPit’i ümbrus on plastikust ja sisemine osa kummjas. Just selle kummja osa vastu tulebki raseerimistera puhastamiseks lükata:

Meestekas.net

Meestekas.net

Ajame oma nädalased näokarvad maha ja katsetame, kuidas RazorPit töötab:

Meestekas.net

Meestekas.net

Nonii, habe aetud ja asume asja kallale:

bf

Allikas: Pixabay.com

Selline näeb tera peale habemeajamist välja, loputasin raseerijat ka sooja veega. Tavaliselt läheksid sellised terad kraani alla kappi tagasi, ning järgmine kord avastaks, et sellega ei saa enam midagi teha:

Meestekas.net

Meestekas.net

Kasutusjuhendi kohaselt tuleb panna peale raseerimist RazorPiti pinnale raseerimistoodet (vahtu, geeli või seepi):

Meestekas.net

Meestekas.net

Seejärel tuleb suruda raseerimistera vastu Razorpiti ning lükata seda neli korda tavalise raseerimistõmbe suhtes vastassuunas. Tähtis on hoida ühtlast survet:

Meestekas.net

Meestekas.net

Seejärel loputada Razorpit ja raseerimistera sooja vee all. Selline näeb tera välja peale puhastamist ja sooja veega loputamist. Tõsi, et saada perfektne tulemus läks vaja 7-8 lüket reklaamitud nelja asemel, võibolla jäi jõudu väheks:

Meestekas.net

Meestekas.net

Lisan siia veel RazorPit enda video, mis näitab ära tööpõhimõtte:

Kokkuvõtteks – Razorpit on mõeldud kasutamiseks kohe peale raseerimist. Sobib nii meestele, kui ka naistele. Tera puhastamine on iseenesest loogiline ja läbimõeldud. Kui peale puhastamist tundub, et karvad jäävad siiski terade vahele siis ära muretse, terad ei nüristu mitte sellepärast, et nende vahele jäävad karvad – põhjus on hoopis tera äärele jäänud karva- ja seebijääkides ning surnud naharakkudes. Razorpit eemaldab need suurema vaevata. 15€ hinnalipik teeb Razorpit’ist hea kingiidee. RazorPiti saad endale osta siit.

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!