Kõige ärritavamad asjad mida naised meestele ütlevad

Yahoo! Shine pani kirja kuus tüüpilist naiste ütlust, mis mehi kõige rohkem ärritavad.

Sõida ettevaatlikult!

Viimane asi, mida klassikalist sportautot juhtiv mees ringi kruiisides kuulda tahab, on kaaslanna hädaldamine tema sõiduvõtete üle.

«Mõtlesin, et panen kõrvalistuja poolele paari võltspidureid… Mu naine on alati autos närvis, ahhetab ja ohhetab,» kurtis 38-aastane Joey. Joey naise lemmiksõnad autos on «Vaata ette!» ja «Hüppa välja!» Kui sa ei taha koju jalutada, siis hoia silmad kinni ja istu vaikselt, kuni sõit läbi saab.

Käitu korralikult!

Kindlasti käituvad paljud kutid lapsikult, eriti koos sõpradega olles. Ära ainult ütle seda neile näkku ja eriti sõprade ees!

«Mu tüdruksõber hoiatab enne väljaminekut alati, et käituksin korralikult. Kui läheme baari ja kõik teised on purjus, miks pean mina ainuke eeskujulik kodanik olema? Ma tahan lõbutseda ja ei soovi, et ta mulle lapsehoidjaks oleks,» rääkis 27-aastane Jonathan.

Viimane asi, mida kutt tahab, on see, et teda titena koheldaks – isegi, kui ta seda tegelikult on.

Kas sul on ikka meeles…

Fakt: naiste elu on keerulisem kui kunagi varem ning neil kulub ära igasugune abi. Fakt: meestel on valikuline kuulmine. Viimane ei tähenda, et mehed ei kuula. Tavaliselt lülitub valikuline kuulmine sisse, kui sama nõudmine kõlab viiendat korda.

«Mu naisel võiks juba selge olla, et kuulen asju pärast esimest ütlemist. Kuid ei. Ta näägutab pidevalt ja korrutab sama rida ikka ja jälle. Unustan nii mõnikord asjad tegemata, sest kümnendal korral lisab ta esimesele nõudmisele midagi uut ning selleks ajaks olen end juba välja lülitanud,» kirjeldas 44-aastane Dominick.

Su sõber on niiiii kena!

Loomulikult tahavad mehed, et nende sõbrad meeldiksid sulle. Kuid nad ei taha, et nende sõbrad meeldiksid sulle.

24-aastase Nicki kallim pildus tema sõbrale komplimente: «Paistis, et ta flirdib mu sõbraga minu nina ees! Kui ma hiljem aru pärisin, selgitas ta, et sõber on hästi ilus. Sattusin ahastusse! Ma tean ju, et ta on minust ilusam, ta on koolist alates kõik tüdrukud endale saanud. Ma lihtsalt ei soovinud seda oma kallimalt kuulda.»

Ma tahaksin välja näha nagu Scarlett Johansson!

Mehed sooviksid seda ka! Aga ükskõik, palju neile meeldib sellest rääkida, tahavad nad olla koos sinuga.

«Ma vihkan seda, kui naine vingub, et ta pole piisavalt ilus. Isegi enesekindlad naised satuvad mõnikord sellesse lõksu. Tundub, et seda tehakse vahel kiituse saamiseks. Tahaksin, et ta ei kahtleks selles – kui olen sinuga, arvan ma juba niigi, et oled ilus,» sõnas 28-aastane Mike.

Mul suva, otsusta ise

Kui mees palub sul otsuse langetada, näiteks restorani valida, ära lükka vastutust mehe kaela. Ja kui sa tõesti sunnid teda enda eest otsustama, siis ära vähemalt pärast tulemuse üle kurtma kuku.

«Kui tüdruk ei suuda otsust langetada mingil tühisel teemal, siis mis juhtub, kui tulevad ette tähtsad asjad? Ma ei kannata seda tüüpilist sõnavahetust: vali sina! ei, vali sina! oled sa kindel?»

Elu24.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!