Autode müügifirma kohtleb pitsapossi kehvasti ja saab internetilt sugeda

Kasutatud autode müügiga tegelev firma sai hakkama korraliku prohmakaga. Nad tellisid pitsad, mis läksid kokku maksma 42 dollarit – maksti 50 dollarit. Pitsapoiss arvas, et sai 8 dollarit jootraha ja pani minema. Kui tellijad avastasid, et nad ei olnud saanud vahetusraha, helistasid nad pitsarestorani ja nõudsid oma raha tagasi.

Kui ta tagasi jõudis, ootasid teda terve kollektiiv. Pitsapoiss seletas neile, et nad andsid kaks kahekümnest ja kaks viiekat ja see, et nad vahetusraha nõuavad, ei ole loogiline. Pitsapoiss pidi taluma solvanguid nagu “Uksest välja, enne kui ma sulle jalaga persse panen”.

Kui pitsapoiss lahkus hakkas terve kollektiiv naerma. Üks töötaja ütles “Helistage restorani juhatajale, ma tahan, et ta vallandatakse!”. Veel enam – nad jäädvustasid terve intsidenti ja postitasid video internetti.

Siin on video:

Siis sai aga terve internet vihaseks, sajad inimesed panid saidil yelp.com (mille abil saab ettevõtetele tagasisidet anda) ettevõttele negatiivse hinnangu. Ettevõtte nimi F&R Auto Sales (vaata tagasisidet).

Heatahtlik inimene lõi veebisaidil GoFundMe lehe pealkirjaga “Andke Jarrdidile tema jootraha” – mis on siiamaani kogunud juba üle 30,000 dollari (GoFundMe leht).

Vaata intervjuud Jarridiga:

Karma is a bitch.

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!