Tiit ja Teet taas areenil


Kaksikvendadest kelmid müüsid kümnetele majaomanikele olematut ehitusmaterjali, panid pihta autosid ning teenisid lõbu­majas toiduraha.
21. aprillil 2009 kell 12.50 pidas turvatöötaja Kristiine kaubanduskeskuses kinni naise, kes oli maksnud Boschi massaažiaparaadi eest võltsitud 500kroonisega.

Kinni nabitud 46aastane Galina tunnistas ülekuulamisel, et pakub olude sunnil intiimteenust. Ka valeraha sai ta seksi eest, paar päeva varem.

„Tiit tahtis praktiliselt iga päev lõbumajas käia. Ta üritas valida sellised kohad, kus 500-kroonistest tagasi maksti. Kui oli vaja maksta 700 krooni, siis nad maksid 1000 ja tagasi saadud õige raha eest ostsime endale toitu. Teet käis lõbumajas umbes kolm korda, aga iga kord saadi aru, et tegu on valerahaga.“ Nii rääkis ülekuulamisel kaksikvendade Tiit ja Teet Kääpa (25) kaasosaline hüüdnimega Ninja. Pätid ostsid valeraha eest ka mobiiltelefoni ja mängukonsooli, suitsu, bensiini ja burgereid, kuid kõige „mõnusam“ oli vale-viiesajased luhvtitada bordellides, kus kahe võltskupüüri eest saadi lisaks seksile ka 300 krooni puhtalt kätte. Ka Galinale maksis vale-500sega just Tiit, tasuks ühes Liivalaia tänava korteris toimunud kohtingu eest.
***
Lühikesekasvulised trimmis torsode ja mongoliidsete näojoontega kaksikvennad Kääpad on legendaarsed tüübid. Juba aastaid on need nimed-näod tuttavad ehitusfoorumite kasutajatele ja Võsareporteri vaatajatele. Vennaksed on pandud laulu sisse, kus nende kohta kõlab fraas „üks aju, kaks meest“.

www.delfi.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!