Meeste lemmikud poosid?

Lugemiseks üks naisteka artikkel mis räägib meeste lemmikpoosidest.
Seksikad poosid

Mehed ei tunnista seda just sageli avalikult, kuid täpselt nagu naised, ihkavad nemadki magamistoas uusi asju proovida. Neil on salajased unistused ja fantaasiad seoses sellega, mida linade vahel teha.

iDiva uuris meestelt, millised on nende lemmikud seksiasendid ja siin on seitse populaarsemat vastust.

1. Meestele meeldib see, kui nad saavad end võimsalt tunda. Naine peaks olema voodi äärel käte ja jalgade peal, pepu mehe poole. Mees ei ole voodis, vaid seisab põrandal ja siseneb naisesse tagantpoolt. Naine peaks oma jalgu võimalikult koos hoidma, et hõõrdumine oleks suurem ja nauditavam.

2. Mõnikord ei taha mees midagi teha, vaid lihtsalt lamada ja kogeda seda, kuidas naine neid orgasmini viib. Lase mehel voodil lamada ja lõõgastuda, samal ajal kui sina tema peal istud ja end kergelt liigutad. Vahelduse mõttes võid olla mehe poole seljaga, tema jaoks võib erutust suurendada see, kui ta su näoilmeid ei näe.

3. Meestele meeldib naisekeha vaadata. Nad imetlevad iga lohukest ja kurvi su kehal. Leia kodus lame pind ja heida pikali, lastes mehel end iga nurga alt uurida ja vaadelda. Pelgalt sinu vaatamine võib tema jaoks olla suurimaks erutajaks. Seejärel tõsta jalad õhku ja lase tal endasse siseneda.

4. Lama voodis kõhuli. Kujuta ette, et oled justkui lind, kes on valmis õhku tõusma ja aja oma käed laiali. Tõsta jalad õhku ja hoia kätega pahkluudest kinni, kutsu mees endaga ühinema.

5. Meestele meeldib ka see, kui romantiline tegevus viia magamistoast näiteks vannituppa. Lase mehel vannis lõõgastuda, ise samal ajal teda üle keha puudutades. Seejärel istu talle sülle, olles näoga tema poole suunatud. Lase tal endasse siseneda ja nautige teineteise kehasid. Meeleolu loomiseks võib süüdata lõhnaküünlaid või viirukeid.

6. Lama kõhuli, tõsta peput natuke õhku ja lase mehel endasse siseneda. Selle asendi juures on hea see, et mõlemad saavad maksimaalselt naudingut.

7. Viimasena toodi välja veel üks asend, mis peaks mõlemale partnerile maksimaalset mõnu pakkuma. Olge külili ja teineteise kaisus, sinu selg mehe poole pööratud ning lase mehel endasse tagantpoolt siseneda. Sel viisil saab sinu G-punkti maksimaalselt stimuleerida, hõõrdumist suurendada ja orgasmi saada.

Allikas Naine24.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!