Kuidas mehed armuvad?


Ilmselgelt näitab see “uurimus” , et oleme sisimas ikkagi ürgmehed.

Esimene faas: füüsiline külgetõmme

Erinevalt naistest, kes otsivad potentsiaalselt partnerilt intiimsete tunnete jaoks turvalisust, tröösti ja emotsionaalset sidet, armub enamik mehi vaid naise välimusse. Mehed on «programmeeritud» nõnda, et nad vaatavad naist kui oma geenide edasikandjat. Seega tunnevad nad ligitõmmet naiste vastu, kes tunduvad terved (loe: kurvikad), noored ja energilised. Muide, pigem on mehed need, kes võivad armuda esimesest silmapilgust.


Teine Faas: vaimne stimulatsioon

Visuaalse nüansi tõttu võivad mehed tunda külgetõmmet paljude naiste vastu samaaegselt. Mis paneb siis meest armuma? Selleks on see «miski», mis eristab üht naist teistest naistest. Selleks võib olla midagi väga lihtsat, näiteks naeratus või kirglik suhtumine millegi vastu, huumor, arukus. Mees näeb, et sel naisel on elus omad huvid ja ta soovib üha enam oma aega temaga koos veeta. Teises faasis tunneb mees, miks just see naine on unikaalne ja eriline ning teda hakkab häirima teiste meeste tähelepanu naise vastu, kes on köitnud tema tähelepanu.

Kolmas faas: emotsionaalne side

Lihtne on märgata, et mees on armunud, kui tal tekib naisega emotsionaalne side. Ta hakkab naist sobitama oma tulevikku ning ta on valmis tunnistama oma tundeid naise vastu nii naisele kui ka oma sõpradele ja perele. «Minu» asemel hakkab ta nägema «meid» ning see hakkab kajastuma ka tema tegudes.

Allikas

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!