72aastane USA vanaema saab oma lapselapsega beebi

Eakas ameeriklanna kohtas oma lapsendamiseks antud tütre poega ning armus. Kummaline paar saab peagi oma esimese lapse.

72aastane Pearl Carter naudib oma 26aastase tütrepoja Philiga hämmastavat seksuaalelu ja valmistub surrogaatema abil saama mehega last, kirjutab Yahoo! News.

Pearl jäi rasedaks 18aastasena, kuid oli usklike vanemate survel sunnitud tütre ära andma. Naine otsis adopteeritud tüdrukut aastaid, kuid loobus viimaks.

Pearli tütar Lynette Bailey tõi ilmale terve ja tugeva poisslapse, keda ta üksinda kasvatas. Lynette haigestus aastaid hiljem ajukasvajasse ja suri.

Üksi jäänud poeg otsustas otsida üles oma vanaema, kellest ta alles ema surivoodil kuulis.

Phil võttis Pearliga ühendust ja nad otsustasid kohtuda.

Nii vanaema kui lapselaps tundsid juba esimesel kokkusaamisel teineteise poole seksuaalset tõmmet. „Esimesest hetkest, kui teda nägin, teadsin, et meil ei teki eales vanaema-lapselapse suhet,” rääkis Pearl.

Pearl häbenes seda tõika esiti, kuid otsustas viimaks siiski tegutseda ja suudles Phili. Paar kolis peagi kokku, hoolimata avalikust hukkamõistust.

„Armastan Pearli kogu südamest. Olen alati tundnud tõmmet vanemate naiste poole,” tunnistas Phil, et on oma suhtega rahul.

72aastase daami noor kallim soovis aga isarõõme maitsta.

Kuna Pearl oli juba menopausi läbinud, pöördus paar naise poole, kes nõustus olema nende lapsele surrogaatemaks. Mängu pandi kogu Pearli pensioniraha.

Doonorilt saadud munarakk viljastati Phili spermaga edukalt ning paar peaks peagi lapsevanemateks saama.

1

WTF!

Allikas: www.sloleht.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!