10 vihjet, kuidas saada ülikuum naine!

10 vihjet kuidas ülikuum naine ära sebida!

1. Suhtle «tavaliste» naistega

Kuumad naised on palju võistlushimulisemad kui nn tavalised naised. Kui eriti kaunis naine avastab, et sul on suhteid ka teiste naistega, suurendab see tema huvi sinu vastu tunduvalt. Kuumade naistega sebivaid mehi ühendab üks asi – neil on tihe kohtingugraafik. Tee kõik, mis võimalik, et kohtamas käia paljude suurepäraste «tavaliste» naistega.

2. Ole müstiline

Ära iial avalikusta tervet elulugu, kui oled just kuuma naisega kohtunud. Nii kaob põnevus ning lisaks võid nii kohe tõestada, et sa pole see, kellega ta koos olla tahab. Hoia paremad asjad enda teada. Talle avaldab palju rohkem muljet, kui saab neid asju ise avastada.

3. Tõesta, et oled džentelmen

Sa paistad rahva hulgast kenasti välja, kui suudad tõestada oma härrasmehelikkust. Väikesed žestid võivad palju ära teha. Ava talle uks ning paku talle istet. Aseta käsi talle õrnalt alaseljale, kui te restorani astute või teed ületate. Need väikesed asjad eristavad sind 99 protsendist teistest kuttidest.

4. Ära veiderda

Kuumad naised peavad pidevalt veidrikke tõrjuma, nii et ole kindel, et sina pole üks neist. Ära pabista väikeste asjade pärast, ära kujuta asju ette ega närvitse vastamata tekstisõnumi pärast. Muljet avaldab see, kui sul on liiga kiire, et sellistest asjadest hoolida. Kui võtad vabalt, võib ta ka arvata, et sul on teiste naistega tegemist.

5. Pea plaani

Kuumadele naistele meeldivad mehed, kellel on plaan. Kui üritad mõnda meelitada, tea ette, mida ütled ja mida teed. Ära kunagi palu tal otsuseid langetada. Ole nagu James Bond ja teadvusta talle, et tead täpselt, kuhu ta viia tahad, mis kell kohtuda ja mida ta kandma peaks.

6. Ole loominguline

Kaunitele naistele tehakse päev läbi pakkumisi. Kui ühele lähened, ole originaalne. Paku välja lõbusaid tegevusi, mille peale teised kutid ilmselt pole tulnud. Vii ta rattasõidule või mängige pargis lendava taldrikuga. Ütle, et tahad hiilida pilvelõhkuja viimasele korrusele või minna mänguväljakule kiikuma.

7. Naine nähku vaeva

Inimesed ei hinda asju, mille nimel nad pole ise vaeva näinud ning see kehtib eriti kuumade naiste kohta. Kui tantsid kogu aeg tema pilli järgi ja teed alati seda, mida tema tahab, on ta varsti läinud. Ole ettearvamatu ja veidi rahulolematu. Ole kindel, et tema helistab sulle rohkem kui sina talle. Palu talt väikeseid teeneid. Mida rohkem ta vaeva näeb, seda rohkem ta seda tahab (sh seksi).

8. Haara härjal sarvist

Kui näed, et kuum naine on sind märganud, ära jätta asja niisama. Kuumade naiste suunas sajab kutte igast ilmakaarest ning nad liiguvad kiiresti järgmise juurde, kui kutil pole julgust esimeseks suudluseks (või millekski muuks). Ole mees ja tee esimene käik – nii tõestad talle, et oled enesekindel mees, keda ta otsib.

9. Ole ettearvamatu

Üks suuremaid vigu, mida mehed kuumade naistega suheldes teevad, on ettearvatus. See hävitab hoobilt kaks asja, mida kõik naised meeleheitlikult otsivad: põnevuse ja ootuse. Ära helista alati, kui oled lubanud. Mine ühe koha asemel teise. Tee ühe asja asemel midagi teist.

10. Ära ole meeleheitlik

Meistrivõistluste treenerid ütlevad oma parimatele mängijatele: «Käitu nii, nagu sa oleksid siin varem olnud.» Just seda peadki kuumade naistega suheldes tegema. Parim võimalus naise kaotamiseks on muutuda possessiivseks ja meeleheitlikuks meheks, kes helistab kümme korda päevas. Ja kui sa käitud, nagu oleksid pärast esimest (või isegi viiendat) kohtingut valmis abielluma, võid sama hästi otsa ette kirjutada sõna «meeleheitel».

Refereeritud elu24.ee’st

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!