Üks õige mootorratas on selline

Quailis toimunud mootorrataste kokkutulekul esitles customite ehitamisega tegelev Falcon oma uusimat tsiklit, mis valmis Suurbritannia mootorattatootjate mootoreid ning imidžit kasutavasse seeriasse. Taoline võinuks üks briti tsikkel olla, kui tööstusrevolutsioon poleks selle disaini tarretanud.


Falcon Kestrel põhineb 1970. a. Triumph Bonneville’ile, mis saabus töökotta purunenud käigukastiga. Nüüd on sel BSA A-10 ülekanne ning tehniline korrasolek maksimaalne. „Sellised oleksid võinud kõik Triumphid, Velocette’id või Nortonid välja näha,“ unistavad ratta ehitajad.

Ratas näeb aga tõesti efektne välja ning meenutab tõesti endiselt väga vanu mootorrattaid, millised vanades sõjafilmides tossasid ja paukusid. „Puhtalt kunstiteosena pole mõtet ratast luua, selliseid edvistisi ma oma töökotta sisse ei lasegi,“ rääkis Ian Barry Falcon Motorcycles’ist.

Nüüd käib töö 1951. a. Vincent Black Shadow mootoriga tsikli kaasajastamise ja kurjemaks muutmise kallal. See on lubatud valmis saada augustikuuks, et samuti Quailis rahva ette astuda.

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!