Telli oma vahetusterad internetist, hoides kokku aega ja raha!

raz1

Viis aastat on möödunud Raz*War-i asutamisest (www.razwar.com) kui Pierre De Nayer oli šokeeritud vahetusterade hinnast marketites. Ta sai sellest idee müüa raseerijaid ning vahetusterasid internetis kuna nendest oli alati regulaarne puudus ning poes olid nad vägagi kallid.

Raz*War fännidele on lugu tuttav. Bränd loodi 2009a. algul ning oma esimesed tooted müüs sama aasta juunis. Nüüdseks müüakse Raz*War tooted 7 erinevas E-poes, sealhulgas üks Austraalias www.razwar.com.au ning üks Eestis www.raz-war.ee . 2009a. kui Raz*War alustas klientidele toodete saatmist uksest ukseni arvasid kliendid, et see on igavesti loll idee. Kuid arvamusliidrid toetasid Raz*War ideed, sest see oli väga mugav ning soodne.

Sellest kirjutati blogis www.gurusblog.com ning ka internetilehel www.boardofinnovation.com. Aga see polnud kaugeltki kõik, see oli TechCrunch nr 1 leht ning Springwise kuulutas Raz*War 50 parima internetiidee hulka aastal 2010. Tellimused olid alguses kesised kuid internet muutub kiiresti.
Praeguseks on tellimismudel hästi vastu võetud. Ostame ju paljud pesupulbrit amazon.com lehelt või muud tooteid ebay.com-ist. Kõik on lihtne ja loogiline ning kaup tuuakse põhimõtteliselt koju kätte.

Raz*War on tunnustatud bränd nagu iga teine (pioneer, yamaha, samsung vms…). Praegu on paljud seda mudelit kopeerinud, nagu näiteks dollarshaveclub. Kopeerimine on hea, see tähendab, et bränd on vastuvõetav ning tunnustatud. Aimu annab logode võrdlus Dollarshave oma ja Raz*War oma. Raz*War on näinud vaeva ning teised on kopeerinud lihtsalt mudelit. See tähendab, tellides oma vahetusterad internetist on muutunud populaarseks ning trendikaks! See ei ole ainult viis osta oma terad soodsamalt see on ka viis vältida, et su terad otsa lõppeks.

Kuid see pole kõik, see on viis pääseda kahe suure tootja itkest ning saada oma terad otse koju. Mees peab olema lihaseline ning raseeritud, ka voodis, see on see mida naised tahavad. Ostes terad Raz*War-ist saate osa väga originaalsest ja heast raseerimisbrändist ning see on alternatiiv suurtele raseerimisbrandidele! Sellepärast ongi täna Teile olemas Raz*War! Just sellepärast, et on olemas kliendid, kliendid kes väärtustavad kvaliteetset raseerimist õiglase hinnaga!

Tutvu tootega aadressil www.raz-war.ee/

raz2

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!