Perfect mothers (video)

Kõik me teame lugu Motherlover esitajalt The Lonely Island. Aga keegi meist poleks osanud oodata, et võiks ilmuda film mis väga sarnane sellele loole. Vähemalt mina poleks uskunud.
Igatahes varsti on see film kinodes.
Kaks naist

KAKS EMA on tänapäeva ühe populaarseima briti kirjaniku, Nobeli kirjanduspreemia laureaadi Doris Lessingi liigutaval lühiromaanil (eesti keeles ilmunud 2012, LR nr 38) põhinev suurepäraste osatäitmistega (kütkestavad Naomi Watts ja Robin Wright) sensuaalne draama lapsepõlvesõbrannadest, kes leiavad ootamatu õnne suhetest, mis on vastuolus tavapäraste moraalinormidega. See on romantiline ja intelligentne lugu keelatud armastusest ja vankumatust sõprusest, suhetest emade ja poegade, meeste ja naiste vahel.

Idüllilises Austraalia rannikulinnas elavad Lil (Naomi Watts) ja Roz (Robin Wright) on lapsest saati parimad sõbrad olnud ning aastatega on nende sõprussidemed muutunud üha tugevamaks, nad on olnud teineteisele toeks läbi Rozi raske abielulahutuse ja Lili abikaasa surma. Ka nende pojad on teineteise parimad sõbrad.

Ühel suvel tärkavad neil ootamatud tunded üksteise noorte poegade suhtes. Tunded on vastastikused ning mõlemad naised anduvad joovastavale kirele, sööstes tagajärgedele mõtlemata pea ees tundmatusse. Kas siis tõesti ei küsi armastus vanust? Kui mõistev ja andestav on tõeline sõprus? Kas päikesekullatud idülliline suveromaan suudab üle elada kokkupuuted argireaalsusega?

KAKS EMA on prantslanna Anne Fontaine´i (“Coco enne Chaneli”) ingliskeelne režiidebüüt, mille peaosades teevad julged ja köitvad rollid mitmekordne Oscari-nominent Naomi Watts (“Ilmvõimatu”, “21 grammi”, “Mulholland Drive”) ja Robin Wright (“Lohetätoveeringuga tüdruk”, “Forrest Gump”). Peategelaste poegadena astuvad üles noored ja nägusad Xavier Samuel (Videviku saaga. Päikesevarjutus ) ja James Frecheville (Animal Kingdom).

Kinodes alates: 30.08.2013

Motherlover (feat. Justin Timberlake)

Two Mothers International Trailer #1 (2013)

Allikas: Forumcinemas

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!