Meestekas.net vs. Lamborghini Gallardo

Saime tänu Kingitus.ee kingipoele ühe võimsa elamuse võrra rikkamaks – võimaluse istuda 5.0 V10 mootoriga Lamborghini Gallardo rooli. Juba auto hääle kuulmine tekitab omajagu elevust, kuid roolis istuda ja sõita on juba kogemus omaette.

Esialgu instruktor tutvustab autot, käiguvahetust ja pidureid. Keraamilised pidurid on kindlasti midagi, mis tahavad harjumist saada – väga äkilised, eriti väikese kiiruse peal. Sportautole kohaselt mingit mugavust sealt otsida ei ole – rool on suhteliselt kange ja vedrustust nagu polekski :). Kiirenduse ajal, unustad kõik selle muidugi ära.

Instruktorid sind tagasi ei hoia – pigem utsitavad takka, et saaksid ikka õige tunnetuse kätte. Enne sõitu saigi neutraalis gaasi vajutatud, et auto häält ikka teeks – järgmiseks hetkeks olidki kõik pilgud Rocca Al Mare parklas musta Lamborghini peale pööratud. Omamoodi võidusõitja tunde tekitas käiguvahetus rooli taga olevate labadega, kuid autol on ka automaatrežiim ja ei pea käike just sealt vahetama. Sõidu ajal sai proovida, kuidas V10 kohalt võttis ja sind istmesse surus – suu nurgad olid kõrvuni veel kaua peale sõitu. Soovitan kõigile, kellel elueesmärgid veel seadmata – mul olid ka, enam pole 😀

Allpool näete meie poolt klõpsitud pilte ja videokaadreid. Kuna samal ajal pakuti huvilistele ka sõitu Ferrari F360 roolis, siis mõned klõpsud ka sellest.

Sõit lamboga ei tohiks küll kedagi külmaks jätta. Suurepärane elamuskink või vaheldus rutiinsele argielule, mida saab kogeda tänu Kingitus.ee kingipoele.

Auto näitajad
Suurim kiirus: 315 km/h
Kiirendus: kuni 100 km/h 3,8 sekundiga
Mootori töömaht: 4961 cm³
Mootori võimsus: 520 hj, 5,0-V10
Mootori pöördemoment: 510 Nm.

Mida elamuskingitus sisaldab? Sõit toimub professionaalse sõiduinstruktori juhtimisel. Instruktor tutvustab Sulle autot ja räägib selle juhtimise erisustest. Kui Sa oled valmis, võid asuda rooli ja tunda selle võimsa auto möiret. Kogu tee istub instruktor Su kõrval.

Vaata kui palju maksab sõit Lamborghini või Ferrariga Kingitus.ee lehel

up1

up2

up3

up4

up5

up6

up7

up8

up9

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!