Meestekas.net vs. Exit Roomi ÕudusteÖÖ

exit4
Kutid, unustage lasermängud ja virtuaalmaailm, õiged mehed veedavad aega põgenemistubades kus on ka NÄITLEJAD! 26. septembril korraldas Exit Room ÕudusteÖÖ – ainulaadse ürituse Eestis, kus põgenemistubades tegid kaasa ka ehtsad näitlejad. Võtsime ka ise julguse kokku ja otsustasime sammud sinnapoole seada. Tegelikult algas Õuduste öö juba kaks päeva varem, kui peas mõtted aina kerisid ja kerisid, et mis kurat seal toimuma hakkab. Kruttisin vist ennast liialt üles. Absoluutselt ei kujutanud ette, et milline võib endast ette kujutada näitlejatega tuba. Kas keegi haarab minust pimedas ruumis kinni? Lukustatakse kahekesi hulluga ühte tuppa? Kas ma üldse näen homset päeva? Kas peaksin hauakivi välja vaatama?

Saabus oodatud õhtu. Ümbrus oli pime, maja fassaadi valgustasid vaid lained maha paigutatud küünalde leekidelt. Kõik nägi välja päris audentne. Astusin oma hirmust kange sõbraga sisse. Meid ootas ees hämar keldrikorrus. Valgus oli keeratud miinimumini ja ruumi oli paigaldatud maitsekalt küünlad. Telerist seina peal jooksis “Saag” – hea valik. ÕudusteÖÖ oli korraldatud nii, et tuleb maksta koha eest, ühte ruumi pääses kuni kuus inimest. Seega sa võid tuppa sattuda täiesti võhivõõrastega, meie kaaslasteks sai üks paarike ja kaks vahvat tüdrukut, neid viimaseid ilmselgelt häiris seesama “Saag” mis seinatelerist jooksis. See ilmselt ajendas mu sõpra julgust kokku võtma ning hirmupisarad näolt pühkima – naiste ees peab ikka kõva meest mängima.

Joogid joodud ja saatusekaaslastega tutvused tehtud, pidime tuppa minema. Reeglid olid samad mis eelnevatel kordadel. Telefonid, kaamerad ja muud abivahendid pidi kõik metallkasti ära panema. Meid juhatati edasi ukse taha, kus räägiti meile toas ees ootava olukorra eellugu. Aega anti põgenemiseks 45 minutit. Dr. Insane’l jäi just üks operatsioon pooleli, erandkorras pidi ta ära käima ning meie ülesandeks jäi inimene päästa. Kuna meie kaks olime juba varem seal käinud, siis jutt oli tuttav. Küll, aga oli toas muudetud lahenduskäiku. Nii ei saanud me särada ja tüdrukutele muljet avaldada, pidime vaeva nägema. Seega üritus sobib ka hästi neile kes on juba käinud nendes tubades. Õnneks saime põgenema juba 35 minutiga. Sisenesime kuuekesi, väljusime kuuekesi, vedas. Toa sisust me kahjuks ei saa täpsemalt rääkida, võime õelda, ei oli palju üllatusi, ehmatusi, kiljeid ja karjeid. Vahepeal oli hetk kus pidime hätta jäänud tüdrukud ära päästma. Mehised mehed. Numbrit me kahuks ei saanud, ehk mõnel libedama jutuga sellil veab järgmine kord paremini?

Et järgmisest ÕudusteÖÖ-st osa saada, soovitan jälgida Exit Roomi tegevust nende Facebooki leheküljel siin. Rohkem pilte hulludest näete nende ürituse lehel.

exit1

exit2

exit5

exit3

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!