Kuidas mitte olla „ lihtsalt sõbrad “?

Oled sõbratsoonis?

Pilt: FreeDigitalPhotos.net

Ilmselt on kõik mehed vähemalt korra selles olukorras olnud, kui tunned, et sinu suhe naisega ei taha kuidagi sõprusest kaugemale liikuda ning kui sa lähenemiskatseid teed, siis need tõrjutakse kas sõbralikult või külmalt, aga igal juhul järjekindlalt. Lause „Sa oled väga hea sõber“ võib teinekord lausa ahastama panna. Peaksid aga meeles pidama, et selline suhtumine ei pruugi naise puhul püsima jääda – kui sa tõesti tahad, on seda ilmselt võimalik ümber pöörata.

Ajastus

Naine võib meest hakkama „lihtsalt sõbraks“ pidama seetõttu, et kulutasid oma huvi üles näitamiseks liiga palju aega. Alguses tundsid, et midagi teie vahel on, aga kuna sa ei tahtnud/jõudnud/julgenud seda varem välja näidata, siis nüüd ta su selles võtmes maha kandnud ja näeb sinus sõpra. Kui küsimus on ainult sellises hilinemises, siis on kõige tõhusam hakata otsekohesemalt oma huvi välja näitama. See võib muidugi tähendada, et ta reageerib negatiivselt, aga samas võib ta lihtsalt oodata sinu poolt esimest liigutust. Jah, ka tänapäeval teevad seda paljud naised (ja ka üllatavalt paljud mehed).

Tegevused

See, mida te koos teete, võib väga palju otsustada teie suhte iseloomu. Kui olete harjunud tegema koos nii-öelda igapäevaseid sõprade asju, siis ainuüksi see võib piirata tema ettekujutlust sinust kui sõbrast. Mõtle välja midagi, mida sa oma meessoost sõpradega ei teeks, midagi, mis pole tema jaoks igapäevane ning laseb tal ennast naiselikuna tunda.

Too endas välja väärtuslik

Sõprade puhul kaob üldiselt ära vajadus ennast pidevalt näidata või tõestada – te tunnete ennast üksteise seltskonnas mugavalt ning saate mõlemad olla „mina ise“. See kõik on väga tore, aga kui sa tahad, et liiguksite sõprusest kaugemale, peaks sul olema mingi asi, milles sa tõeliselt hea oled. Ükskõik, kas see on siis jalgpall, male või programmeerimine – naistele mõjuvad atraktiivselt mehed, kes on mingis asjas väga head ja enesekindlad (kusjuures viimane kompenseerib tihti esimese puudumist).

Ta pole sinust niimoodi üldse mõelnudki

Sellisel juhul võib aidata eelmises punktis kirjeldatud hea külje välja toomine või üldse mingi uue hobi hankimine (mine trenni, tee mootorrattaload, loe rohkem raamatuid vms). Samas tundub reaalsuses tihti töötavat palju lihtsam – näita ennast talle mõne teise naisega. See on väga tihti ainuke, mis on vaja, et ta sinust teistmoodi mõtlema hakkaks ning hea külje pealt ei nõua see sinult enese muutmist ega erilist pingutust.

 

Allikas: Olenmees.ee

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!