Kas ma meeldin sulle?

Ma loodan, et enamus inimesi on aru saanud, et teatud meiepoolsed tegevused jätavad teisele sugupoolele sinust väga meeldiva mulje-mõnikord ka isegi selliselt, et ta kipub sinusse armuma või vähemalt mõtlema selles suunas. Kuid probleem praegusel ajal kaaslase otsingul on selles, et enamus ajast me oleme liiga enesekesksed, me mõtleme ainult mida me tahame teistelt, aga mitte seda, mida teised tahavad meilt.

Enamus inimesi on hõivatud oma igapäevaste toimetuste ja tegemistega ning nende mõtlemine pöörlebki enamuses ajast nende tegevuste ümber. Kuid kuidas tõrjuda välja need mõtted ja asendada need mõtted mõtetega sinust?

Me võime vahest teha midagi sellist, mis mõjub hästi ja meeldivalt teisele poolele, kuid tavaliselt järgneb sellele peagi ka enesekasupüüdlik või agressiivne käitumine ja olemegi tagasi nullis. Me tahame lihtsalt liiga kiiresti kätte saada seda, mida me tahame. Me näitame endast külge, mis ei ole just kõige meeldivam, on liiga tavaline, ebaviisakas või lihtsalt banaalne ning see hävitab kõik vastaspoole illusioonid, mis inimesel hakkasid meist tekkima.
Tavaliselt püüdlused kedagi ära võrgutada jäävad puhtalt selle taha, et need ei kesta piisavalt kaua.

Sa ei suuda kellelegi püsivalt meelde jääda sellega, et teed vahest midagi toredat, või loodad et äkki midagi põnevat juhtub. Võrgutamine on protsess, mis toimub pikema aja jooksul- mida pikema aja peale sa seda teed, mida aeglasemalt sa edasi liigud, seda sügavamale sa jõuad ka oma ohvri naha alla. See on kunst, mis vajab kannatlikkust, keskendumist ja strateegilist mõtlemist.

Edaspidistes postitustes hakkan kirjutama sellest, kuidas luuakse meeldivust ning kuidas nö. võrgutada inimesi. Neid tehnikaid on kasutanud nii poliitikud, kui ka inimesed tavalistes sotsiaalsetes suhtlemistes, kuid kõige paremini need toimivad siiski partneri otsingutel. Katsun liikuda toimumise jarjekorras-esimesest kontaktist oma välja valitud paarilisega, kuni asja võiduka lõpetamiseni. Kogu see järjekord ja tegevus baseeruvad lihtsatele inimeste psühholoogia ja käitumise reeglitele.

Katsuge siis varuda kannatust – mitte kiirustada, sest kiirustades sa ei jõua kaugele, kuna enamus asju me elus on tehtud kiirustades ja improviseeritult, kuid sa pead pakkuma midagi teistsugust. Võttes aega ja austades kogu seda protsessi sa mitte ei võta maha oma võrgutatava kaitsemüüri, vaid võib juhtuda, et ta isegi armub sinusse.

Alustame siis…

http://www.naistesuurimsaladus.blogspot.com/

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!