Exit Room – adrenaliinilaks seiklushuvilistele

Talv on selline pime aeg, kus pidevalt on mureks, et mida täna teha. Siinkohal ongi välja tuldud põneva seiklusmänguga, mis kujutab endast kindla aja jooksul erinevate mõistatuste lahendamise abil ruumist põgenemist. Exit Room’is on tubadele vastavalt temaatikale pandud nimed – Dracula ja Pommituba. Tubadest pääsemiseks on vajalik loogiline mõtlemine ja kiire reageerimine, jõu- ja ilunumbreid pole vaja rakendada. Kui seltskond tunni aja jooksul seda ei suuda, siis Pommitoas lendate õhku või ärkab kõikvõimas Dracula ja imeb teid verest tühjaks. Võäööööööö!!!

Meie külastasime esmalt Pommituba. Juba Exit Room’i sisenedes võis kuulda, kuidas ruumidest põgenenud seltskonnad olid täis elevust ja arutasid äsja lahendatud ülesandeid. Kuna Exit Room’il ei ole palju pilte interjöörist, siis olime üllatunud, et olemas on ka baarinurk ja istumisala, kus saab kesvamärjukest juua. Võtsime isegi. Oodates oma korda, saate sõpradega võidu lahendada baariletil asuvaid mini-mõistatusi. Meid võtsid vastu särasilmsed tüdrukud, kes tutvustasid lühidalt mängureegleid ja vastasid meeleldi tekkinud lisaküsimustele. Enne tuppa sisenemist pandi meile kotid pähe ja juhatati tuppa – tekkis ärevus ja tunne, et see kõik toimub päriselt!

Kuna me ei saa kõiki vihjeid välja rääkida tubade kohta, siis kindlasti tasub minna ise kohale ja panna oma terav mõistus proovile. Üks tuba on mõeldud 2-4 inimesele. Tagantjärele mõeldes kaotas meie seltskond väärtuslikku aega sellega, et vihjeid leides ei osanud me neid kohe õigetes kohtades kasutada – meie pääsesime 47 minutiga – proovi, kas saad Meestekas.net tiimist paremini!

Meil sai mõlemas toas käidud ja jäime väga rahule! Ootame juba põnevusega uue Exit Roomi avamist Tatari tänaval, kus pidi olema kolm uut adrenaliinirohket tuba. Keri allapoole ja vaata ka Exit Room’i tutvustavat videot.

3Interjöör on seal mugav ja hubane. Ideaalne näiteks firmaürituse puhul, kus kolleegid on ootamas oma võimalust, et põgeneda koletu lõpu eest.4
2
Et tubades ei häiriks meie mõttetööd nutitelefonid ja muu säärane, siis saab oma asjad jätta lukustavatesse kastidesse. Mugav!8
5
6
1
7

Exit Room asub Tallinnas, Kadriorus, Weizenbergi 9.
Lisainfot saab juba nende kodulehelt: www.exitroom.ee


OSALE FB LOOSIMISES

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!