8. Kiusatus, nii magus kiusatus

Kes meist poleks kuulnud ütlusi-,, Keelatud vili on magusam´´ ning ,,Muru on alati teiselpool rohelisem´´.

Inimesed võitlevad igapäevaselt paljude kiusatustega- enamuste  puhul saab ikkagi mõistus võitu, kuid see ei tule kergelt. Me loeme pidevalt inimestest, kel on rohkem kui on meil, seiklustest mida teised läbivad, inimestest kes on leidnud õnne ja rikkuse. Ja seda on päris raske seedida.

Nii et kindlus, mille poole kõik püüdlevad ja mis paistab olevat paljude inimeste eludes, on tegelikult illusioon. Selle all on tegelikult pidev pinge ja võitlus, sest millegi pärast on inimesed haiglaslikult huvitatud sellest, mida nad ei saa, või mida nad ei tohiks saada. Samuti toimib ka see inimsuhetes.

Nii et üks võimalusi kuidas saada oma võrgutatav sinu peale pidevalt mõtlema on kiusatus. Sa pead lihtsalt talle andma korraks aimu, mis mõnud teda ees ootavad, kui ta sinuga ka edaspidi koos oleks. Sa pead äratama temas kire, mida ta ei suuda kontrollida. Leia üles nende unistused, nende soovunelmad, miski mille poole nad üritavad püüelda ja siis anna märku, et tänu sinule nad võivad selle saavutada. Olgu see siis seiklus või midagi keelatut-midagi, mis just tema puhul toimib.

Riputa see ta silme ette, lükates pidevalt edasi rahuldust-seda tunnet et ta on selle saavutanud. Ja nüüd jää ootele- ta pea teeb juba ülejäänud. Sa pead tema huvi saama suuremaks kui on tema hirmud või kahtlused mis kiusatusele alla vandumisele kaasas käivad.

Pildi allikas:wikipedia

Ainus võimalus kiusatusest vabaneda on sellele järgi anda.-Oscar Wilde

 

Kiusatuse loomine

Kiusatuse loomine on kahekäiguline protsess. Kõigepealt sa flirdid ja mängid ning stimuleerid teise poole fantaasiaid, lubades mõnu ja pääsemist igapäevaelust. Samal ajal aga teed sa talle selgeks, et te ei saa olla koos, vähemalt mitte kohe praegu. Sa lööd barjääri teie vahele.

Vanasti oli selliseid barjääre lihtsam luua- rasside, klasside, abielu ja muu poolt. Tänapäeval on barjäärid enamus ikkagi psühholoogilised- su süda tuksub kellegile teisele, sa ei ole väga huvitatud oma võrgutatavast, mingi saladus ei lase sul temaga koos olla, aeg on vale jne…

Ühes postituses märkisin, et sina kui võrgutaja ei tohi kunagi hinnata inimesi välimise kesta järgi, sest  kogu selle pinna all on tegelikult peidus pinged,kahtlused  ja kiustatused.  Tänu sellele inimesed  ei taha rohkem kiusatusi, nad tahaks tegelikult vahest mõnele lihtsalt järgi anda. Sest palju raskem on kiusatusele vastu seista kui sellele alla anda.

Sa pead üles leidma lapselikud vajadused, mis kindlasti kõigil on veel alles. Sest laps tahab kõike ja kohe ning kunagi ei mõtle tagajärgedele. Nii et leia see lapsik külg temas, mingi mänguasi mida ta nii väga tahab( ehk täiskasvanute puhul siis kuulsus, tähelepanu, seiklus, raha, jne). Ja riputa see ta silme ette ning jää ootele…

Kogu seda juttu on meist ju enamus kuulnud- lugu Eedeni aia õunast. Vili näeb küll hea välja, kuid sa ei tohiks seda süüa, sest see on keelatud. Kuid just selle pärast sa mõtled sellele päeval ja öösel. Sa näed seda, kuid sa ei tohi seda võtta. Ainus võimalus sellest kiusatusest vabanemiseks on seda vilja ikkagi maitsta…

Loe edasi-http://www.naistesuurimsaladus.blogspot.com/

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!