2. Ümberpööratud algus

Pärast seda, kui sa oled välja valinud omale võrgutatava, pead sa pälvima tema tähelepanu temaga suheldes ning siis segama sinna korraliku koguse kirge.

Et liikuda tutvusest-sõprusest armastusse pead sa olema väga ettevaatlik, sest see üleminek ei tohi olla väga järsk ja see manööver ei tohi olla läbinähtav. Kui sa oled liiga otsekohene, võid sa riskida sellega, et su võrgutatatav loob su vastu lihtsalt tugeva kaitsemüüri, mida pärast on väga raske lõhkuda. Teie tutvuse alguses ei tohiks olla mitte midagi sinu juures, mis jätaks sinust sellise mulje, et sa oled hullupööra temast sisse võetud. Võrgutamine peaks algama väga lihtsast olukorrast- organiseeri mõni juhuslik kokkusattumine- nagu su ohver ja sina oleks saatuse poolt just see hetk seal määratud olema, sest mitte miski ei ole naiste jaoks erutavam ja kütkestavam kui saatus.

Alguses vestle temaga lihtsatel teemadel- sõbralikud vestlused su väljavalituga toovad sulle palju vajalikku infot tema kohta- tema karakteri, tema maitsete, tema nõrkuste, tema lapsepõlve soovide kohta, mis juhivad tegelikult tema praegust täiskasvanu käitumist.

Teiseks, kui veedad lihtsalt aega temaga, see paneb ta ennast hästi, mugavalt ja turvaliselt tundma sinu seltsis. Ja naistele pole midagi muud tähtsam kui turvalisus.  Kui sa suudada nad panna uskuma, et sa oled huvitatud vaid nende mõtetest, kui sa oled nendega koos, siis see ei lase teie vahele tekkida pingeid ja ei aseta teda kaitseasendisse.

Kuid nüüd- iga natuke üle piiri kommentaar, iga väiksemgi  füüsiline kontakt, paneb tema peas põlema mõtte- kas teie vahel  võib olla enamatki.  Kui see mõte on sinna juba tekkinud, siis seda sealt kaotada on juba raske.  Järgmisena hakatakse mõtlema, et miks sa ei ole teinud midagi, mis näitaks et sa oled temast sisse võetud.

Ning sellele järgneb juba nendepoolne  juhirolli võtmine, nautides seda illusiooni, et nad ise juhivad olukorda. Ei ole olemas midagi effektiivsemat võrgutamises kui see, et sa  suudad enda võrgutatava panna mõtlema et just nemad on need kes võrgutavad sind.

Sina kui võrgutaja tahad panna inimesed liikuma sinna suunda kuhu sa tahad et nad liiguks, kuid see mäng on natuke ohtlik-sest just sel hetkel kui keegi tunneb, et ta liigub sinna, kus keegi tal käsib liikuda, nad hakkavad selle vastu võitlema. Me oleme ju olemuselt sellised, et me ei kannata kui me peame kellegi teise etteütlemiste järgi käituma. Kui su võrgutatav peaks sellest aru saama, siis varem või hiljem ta pöördub su vastu.

Nii et sa peadki saama temakese nii kaugele, et ta teeks esimese käigu. Kui ta seda teeb- oled sa põhimõtteliselt mängu võitnud. Sest siis ei ole tema peas enam mingit vastupanu sinule, ei tunne ta ennast imelikuna ega ole tal ka mingeid lolle paranoiasid.

Et seda saavutada, pead sa andma neile vabadust. Ära tee seda viga, et kardad, et kui sa ei avalda piisavalt omapoolset survet,  nad kaotavad huvi, või vastupidiselt-et nad naudivad sinu ülevoolavat tähelepanu. Liiga palju tähelepanu oma võrgutatavale alguses  näitab tegelikult sinu ebakindlust ja paneb su kaaslase su motiivides kahtlema.

Kuid mis on kõige hullem-see ei jäta su võrgutatavale  mingit võimalust unistamiseks ja fantaseerimiseks. Me ei suuda kunagi täielikult mõista vastassugu, nad jäävad alatiseks müstiliseks ja see ongi see mis loob nii mõnusa ja erutava pinge meie vahele.

Nagu võrgutamisel, nii ka elus sa ei tohi jätta muljet et sa ripud millegi küljes, see võib äratada vaid vastupanu, mida sul pärast on raske maha suruda. Tihti on oma tunnete liiga peale surumine inimeste jaoks hirmutav. Paljud küll arvavad, et see meeldib teistele, kuid effekt on tegelikult pikapeale vastupidine. See et keegi  pidevalt sulle pidevalt meeldida püüab, võib vahest olla päris väsitav.

 

Nii et võta rahulikult, hoia mõistus terav ja naudi mängu!

 

Loe edasi- http://www.naistesuurimsaladus.blogspot.com/

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!