10 salajast kohta maamuna peal.

Mezhgorye
Venemaa massiivne maaalune ehitis Yamantatu mägedes, arvatakse et see oli Külma Sõja ajal rakettide kontrollkeskus.
1

Vatikani salajased arhiivid.
Järgmine koht kuhu sa ilmselt oma jalga tõsta ei saa.
1

Klubi 33
See majake on püsti aastast 1967, ja kuulub… Disneyle! See on Disney eksklusiivne klubi, kus lahutatakse sponsorite ja külaliste meelt, nüüd ka avatud spetsiaalsetele liikmetele. Juunis 2007, pidid liikmelisust ootama 14 aastat.
1

Moskva teine metroo
Räägitakse, et see metroo jookseb paralleelselt tava metrooga, kuid on ühendatud Kremli, ning FSB peakontoriga. Selle tunneli rajajaks oli Stalin tuumasõja hirmus.
1

White’s Džentelmennide Klubi

See rajati aastal 1693 müümaks kuuma šhokolaadi, mis oli haruldane ja kallis toode tol ajal. Nüüd on selle klubi liikmelisus reserveeritud, kõige rikkamatele ja mõjukamadele meestele meie ühiskonnas.
1

Area 51
Siia ma ilmselt midagi lisama ei pea! Seal tehakse siukseid videosid.
1

Ruum 39
Põhja-Korea salajane valitsuse organisatsioon. See organisatsioon võib olla seotud rahavõltsimisega.
1

Ise Grand Shrine

See majake asub Jaapanis ja on vaieldamatult kõige püham ja tähtsam koht seal. Shrine lammutatakse maha ja ehitatakse uuesti üles iga kahekümneaasta tagant. Ainukesed inimesed kes sinna lubatakse on Jaapani keisri perekond ning kõrged preestrid.
1

Mount Weather Hädaabi Operatsioonide Keskus

46 miili eemal Washington DC’st, eksisteerib müstiline ja salatsev maaalune sõjaväe baas. Ehitis asub sügaval mäe sees. Räägitakse, et seal on olemas kõik mis eluks vajalik. Tuumasõja ja teiste katastroofide korral, viiakse President, ja teised tähtsad ametnikud Mount Weatherisse.
1

RAF Menwith Hill

See koht on spioonibaas Inglismaal, kõige suurem jälgimise keskus maailmas. See on kõige suurem lüli ülemaailmses pealtkuulamises.
1

JAGA POSTITUST SÕPRADEGA!